Využíváte Salesforce a chcete rozesílat newslettery?

Sprinx Consulting je certifikovaným partnerem Salesforce a předním výrobcem a dodavatelem obchodních systémů, zaměřených zejména na řízení zákaznických vztahů (CRM). Platforma Salesforce slouží tisícům firem k automatizaci procesů, včetně komunikace se zákazníky prostřednictvím e-mailových kampaní.  Tento proces je nově obohacen o doplněk Sprinx Email Campaigns, který umožňuje vytvářet kvalitní newslettery přímo v intuitivním rozhraní Salesforce a je výsledkem spolupráce firmy Sprinx Consulting a portálu emailkampane.cz.

Nový doplněk Sprinx Email Campaigns umožňuje snazší zasílání newsletterů a trackování kampaní při rozesílání velkého množství e-mailů přímo ze Salesforce CRM. Můžete využít již hotové šablony a v jednoduchém editoru upravovat kampaně dle svých potřeb. Při sledování úspěšnosti kampaní se vyhnete komplikovanému získávání statistik rozesílky a informací o odhlášených adresátech. Vše je přehledně zobrazeno v reportech a grafických statistikách, jenž můžete využít pro budoucí plánování kampaní.

Výhody Sprinx Email Campaigns

 1. Jednoduchý editor (myší natáhnete předdefinované boxy a vložíte vlastní obsah)
 2. Plně automatizované kampaně
 3. Responzivní design (příjemcům se e-mail zobrazí v jakémkoliv zařízení)
 4. Velký výběr šablon a možnost tvorby šablony na míru
 5. Personalizovaný a generovaný obsah
 6. Plně formátované HTML emaily
 7. Možnost rozesílat přílohy
 8. Detailní statistiky
 9. Segmentace (možnost třídit kontakty dle různých kritérií a zvolit individuální strategii)

Více informací o doplňku Sprinx Email Campaigns naleznete zde.

Proč Salesforce CRM?

Salesforce je světová jednička v oblasti obchodních systémů. Dokáže zákazníkovi poskytnout komplexní a vzájemně integrovaná technologická řešení, která jsou potřebná pro úspěch na poli prodeje, zákaznického servisu, marketingu a dalších procesů. Salesforce reprezentuje platformu, která roste s Vaší společností, je vhodná pro firmy všech velikostí a dokáže se přizpůsobit měnícím se požadavkům. Zákazníkům nabízí tvorbu a implementaci Sprinx CRM, robustních e-shopů a portálů s nejmodernějšími marketingovými nástroji či aplikační hosting a IT outsourcing. Zároveň lze dané řešení přizpůsobit na míru a výhodou je i snadné propojení s Vašimi interními systémy.

Na co se Salesforce CRM specializuje

 • Integrace (ERP – ABRA, Pohoda, SAP, Amazon)
 • Poradenství a analýza
 • Implementace řešení
 • Technická podpora na všech úrovních
 • Vývoj vlastních aplikací (Force.com)
 • FSL – Field Service Lightning
 • Offline řešení pro iPad na aplikaci Pulsar
 • CPQ – Confugure Price Quote

Sprinx Consulting se specializuje na CRM a obchodní systémy na míru. Na chodu společnosti se podílí množství certifikovaných odborníků, kteří za sebou mají mnoho úspěšných implementací systémů postavených na platformě Salesforce. Dalším oborem působnosti jsou „front-end“ systémy – tedy webová řešení, s jakými přicházejí do styku běžní uživatelé.

Máte zájem o Salesforce CRM řešení pro vaši společnost? Domluvte si schůzku přímo s naším partnerem SPRINX Consulting Nebo kontaktujte nás na e-mailu obchod@emailkampane.cz a schůzku Vám zprostředkujeme.

Menu