HowTo: Integrace produktových XML feedů zbozi.cz a heureka.cz

Systém emailkampane.cz umožňuje v rámci tvorby obsahu v Easy Editoru využívání integrace produktových XML feedů (dle specifikace zbozi.cz, heureka.cz,…) a snadné vkládání produktů do obsahu kampaně. Podrobnou specifikaci produktového XML feedu najdete zde.

Jak začít vkládat produkty z produktových feedů?

 • Přidání produktového feedu

  Pokud vaše šablona obsahuje produktové bloky a podporuje integraci produktových feedů, klikněte v rámci Easy Editoru na záložku nastavení a kliknutím na “+ Přidat nový produktový feed” přidáte Váš vlastní feed.

  Přidání produktového feedu

  Přidání produktového feedu

 • Vyplnění informací o feedu

  Po kliknutí na odkaz “+ Přidat produktový feed” se zobrazí okno s několika políčky k vyplnění. Jedná se název, URL adresu a typ produktového XML feedu. Po vyplnění těchto položek klikněte na tlačítko “Uložit”.

  Vyplnění údajů o produktovém XML feedu

  Vyplnění údajů o produktovém XML feedu

 • Vložení produktu do produktového bloku

  Pro vložení produktu do produktového bloku klikněte na ikonku XML, kterou naleznete v ikonkách bloku vlevo, případně v seznamu ikon zobrazených po najetí myší na obrázek produktu.

  Ikonka XML pro vložení produktu do produktového bloku

  Ikonka XML pro vložení produktu do produktového bloku

 • Jednoduchý výběr zboží a jeho nahrání

  Pomocí inteligentního okamžitého vyhledávání v rámci Vámi zvoleného produktového XML feedu jednoduše naleznete hledané zboží (prohledáváme ID produktu a název) a pomocí tlačítka “Uložit” se vybraný produkt vloží automaticky a to vč. obrázku, názvu, popisu aj.

  Vyhledávání produktu v XML feedu

  Vyhledávání produktu v XML feedu

Díky spuštění funkce integrace produktových feedů snížíte čas potřebný na vytvoření Vaší prodejní kampaně až o více jak 70%!

Menu